Strona głównaGryAktualnościPremiera Red Dead Redemption Remastered szybciej niż się spodziewamy?

Premiera Red Dead Redemption Remastered szybciej niż się spodziewamy?

Wygląda na to, że zremasterowanej wersji pierwszego Red Dead Redemtpion możemy spodziewać się o wiele szybciej niż zakładano. Fani odkryli datę premiery gry na stronach Amazon.

Game Awards jest obecnie jednym z najważniejszych wydarzeń gamingowych tego roku. Z powodu odwołania E3 i innych ważnych wydarzeń, to właśnie podczas Game Awards możemy spodziewać się kilku dużych zapowiedzi. Zwykle jednak przed takimi imprezami pojawiają się liczne przecieki na temat nadchodzących gier.

Jeden z użytkowników Reddit ujawnił, że na liście Amazona znalazł się potencjalny remaster Red Dead Redemption. Po wpisaniu w Google Red Dead Redemption Remaster pojawia się strona z listą gier, datą 10 grudnia i ceną 49,99 dolarów. Po kliknięciu w link, zostajemy przekierowani na stronę główną Amazon.

Red Dead Redemprion Remastered

Jeżeli przeciek ten byłby prawdą to Rockstar zamierza wydać remaster 10 grudnia czyli w dzień premiery Cyberpunk 2077. Oraz w dniu Game Awards. Oczywiście nie można tego traktować w sposób oficjalny. Deweloper nie potwierdza tych informacji, jednak również im nie zaprzecza.

Zobacz: GeForce RTX 3060 Ti znamy jego wydajność

Za prawdziwością przecieku przemawia fakt, że Amazon już wielokrotnie był sprawcą różnego rodzaju przecieków dotyczących premier gier. W ten sam sposób wyciekły informacje na ten Horizon: Zero Dawn na PC i Assassin’s Creed Valhalla. Jest zatem szansa, że z Red Dead Redemption Remastered jest podobnie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię