Strona głównaGryAktualnościPremiera Uplay Plus bez Anno 1800 w ofercie

Premiera Uplay Plus bez Anno 1800 w ofercie

Wystąpiły jakieś problemy techniczne. 

Wczoraj oficjalnie światło dzienne ujrzał Uplay Plus, odpowiedź Ubisoftu na wszystkie modele subskrypcji, jakie stają się coraz bardziej popularne w gamingu. W zamian za regularną, comiesięczną opłatę gracze mogą zyskać dostęp do całej biblioteki Ubisoftu na PC. Z jednym, drobnym wyjątkiem.

Zobacz: Anno 1800, czyli udany powrót do korzeni – recenzja gry

Ściągnąć i zagrać możecie faktycznie we wszystko, oprócz Anno 1800. Najnowsza odsłona znanej serii gier strategicznych napotkała jakieś problemy techniczne. Na stronie supportu widnieje aktualnie post informujący o pracach trwających nad tym bugiem. Anno ma trafić do oferty Uplay Plus tak szybko, jak to tylko możliwe.

Premiera nowej usługi, obok samego problemu z Anno, przyniosła mnóstwo innych drobnostek, które szybko rozeszły się po internecie. Jeżeli czekaliście więc na Anno i teraz będziecie musieli wstrzymać się z zakupem Uplay Plus, możecie to potraktować jako dobry znak. Sytuacja niedługo powinna się uspokoić, Ubisoft rozwiąże wszystkie problemy, a ich nowy model subskrypcji będzie działał dokładnie tak, jak wszystkie inne.

Warto również wspomnieć, dla osób zainteresowanych ofertą, że pierwszy miesiąc Uplay Plus można przetestować za darmo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię