Strona głównaWiadomościPrezent gwiazdkowy dla fanów Fallouta 4 - Fallout UIF

Prezent gwiazdkowy dla fanów Fallouta 4 – Fallout UIF

Dla fanów Fallouta 4 dzisiejszy dzień to dodatkowa okazja do świętowania. Twórcy moda Fallout UIF sprawili im prezent gwiazdkowy w postaci przeszło 900 MB nowości do pobrania.

Fallout UIF to jeden z największych dodatków do czwartej części postapokaliptycznej sagi, a w dodatku jest całkowicie nieoficjalny. Zawiera między innymi dodatkowe ugrupowanie (Union of Independent Fractions – stąd nazwa dodatku), nowe zakończenie, kilka dodatkowych lokacji, kilka zestawów questów dla Bractwa Stali i UNF, nowe dialogi, oprócz tego UNF dostają za jego pośrednictwem możliwość tworzenia nowych osad… W dodatku pojawiają się także dodatkowe misje dla łowców nagród i amatorów walk w arenach. Wiele misji cechuje ponad to fakt, że będzie w nich można podjąć negatywne wybory. Całość dodatkowej rozgrywki ma trwać około 20 godzin.

Poniżej możecie zobaczyć trailer dodatku:

[you tube=uDan131NI4E]

Uwaga: aby dodatek po instalacji zadziałał w „podstawce” nie można zniszczyć statku Bractwa Stali. Dodatek w wersji dla PC można pobrać stąd: https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/28716?tab=files

Źródło: Nexusmods

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię