Strona głównaWiadomościPRIDE bezkonkurencyjne. Minise i spółka wygrywają turniej CS:GO na Good Game Warsaw

PRIDE bezkonkurencyjne. Minise i spółka wygrywają turniej CS:GO na Good Game Warsaw

W sobotę na Good Game Warsaw odbył się turniej CS:GO by Ptak Warsaw Expo & CFX. W zawodach nie brakowało niespodzianek, ale finalnie to faworyci sięgnęli po tryumf.

Turniej CS:GO by Ptak Warsaw Expo & CFX rozpoczął się w sobotę o godzinie 10:00. W zawodach wystartowało 8 zespołów, które walczyły o łączną pulę nagród 15 tys. zł (z tego aż 10 tys. trafiło do zwycięzców). Zawody zaczęły się dość spodziewanie. Pomimo początkowych problemów PRIDE szybko poradzili sobie z Frantic i po zwycięstwie 16:9 zameldowali się w półfinale. Następnie na scenie pojawiły się zespoły PACT i Solaris. Ponownie wygrał faworyt. Biała dywizja PACT-u poradziła sobie z rywalami w stosunku 16:11.

Nieco więcej emocji przyniosła druga część drabinki. W pierwszym spotkaniu stanęły naprzeciw siebie drużyny Off-Mode oraz Venatorse. Pomimo ostatnich zmian w składzie to raczej dArk z kolegai wydawali się mocniejszym zespołem. Dość niespodziewanie rywale nie dali im większych szans i na mapie Cobblestone rozprawili się z nimi aż 16:4. Sporym zaskoczeniem zakończyło się również ostatnie spotkanie ćwierćfinałowe. Faworyzowani zawodnicy PACT Black przegrali z nowym składem Alsen-Team 16:7. Tym samym poznaliśmy półfinałowe pary.

W półfinałach fani obejrzeli mecze pomiędzy PRIDE i PACT White oraz Off-Mode i Alsen-Team. W pierwszym z nich faworyzi okazali się zbyt mocni dla „białych”. Luz, Minise, Reatz, Morelz i Exus oddali rywalom tylko 7 rund i dość szybko zameldowali się w ścisłym finale. Nieco więcej emocji przyniósł drugi półfinał. W nim Off-Mode poradzili sobie z Alsen-Team wynikiem 16:10. Dość niespodziewanie jedqr, Leśnik, Primero, Mefek i Othersss awansowali dzięki tmu do finału, gdzie czekała już na nich prawdopodobniej trzecia najlepsza, polska drużyna.

Finał rozgrywany był w systemie BO3. Jako pierwsi swoją mapę wybierali zawodnicy Off-Mode. Zdecydowali się na Cobblestone, a rywale wybrali Traina. W razie remisu ostatnią areną miał być Nuke. Niestety, mecz zakończył się bardzo szybko. PRIDE udowodnili, że są dużo lepsi od swoich rywali i szybko poradzili sobie z nimi na dwóch mapach. Mecz zakończył się jednostronnymi wynikami 16:4 oraz 16:5. PRIDE zgarnęli zwycięstwo oraz 10 tys. złotych nagrody.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię