Strona głównaGryAktualnościPrince of Persia powróci na PS5 i Xbox Series X

Prince of Persia powróci na PS5 i Xbox Series X

Wygląda na to, że Ubisoft szykuje nostalgiczną niespodziankę przeznaczoną na konsole nowej generacji. Możliwe, że ponownie zagramy w Prince of Persia.

Prince of Persia to jedna z tych serii, które wspomina się z nostalgią. Chociaż w pewnym momencie gra przeobraziła się w serię Assasin’s Creed, to część fanów nadal tęskni za starym dobrym Księciem. Bardzo możliwe, że seria wykreowana przez Broderbund Software, będącego obecnie własnością Ubisoftu powróci.

Zobacz: Yuji Horii potwierdza trwające prace nad Dragon Quest XII

Według plotek nowa odsłona Prince of Persia miałby pojawić się wraz z nadejściem konsol nowej generacji PS5 oraz Xbox Series X. Nowa gra kontynuowałaby wydarzenia z Prince of Persia: The Two Thrones. Na razie gra nie została jednak oficjalnie zapowiedziana przez Ubisoft, chociaż według plotek za zamkniętymi drzwiami deweloper przedstawił ponad minutową prezentację nowej gry. Na spotkaniu został przedstawiony również nowy Splinter Cell. Oficjalna zapowiedź gier ma nastąpić w lutym tergo roku.

Zobacz: Fortnite na szczycie listy najpopularniejszych gier Nintendo Switch w Europie

Sytuacja wydaje się bardzo prawdopodobna, Ubisoft ma w planie wydawniczym jeszcze dwie niezapowiedziane gry. Może faktycznie chodzi o kontynuacje tych dwóch zapomnianych już serii? Najpóźniej do tegorocznego E3 wszystkie wątpliwości powinny zostać rozwiane.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię