Strona głównaWiadomościAkcesoriaPringles stworzyło słuchawki dla graczy, które karmią… chipsami

Pringles stworzyło słuchawki dla graczy, które karmią… chipsami

Wiele rzeczy już w życiu widziałem, prawdopodobnie o jeszcze większej liczbie pisałem, a pomimo tego wciąż niektóre kwestie potrafią mnie zaskoczyć. Dzisiaj stało się to za sprawą marki Pringles, która stworzyła słuchawki dla graczy, które karmią chipsami w trakcie rozgrywki.

Słuchawki nazywają się Pringles Hunger Hammer. Powstały z połączenia słuchawek gamingowych marki Razer i kilku prostych elementów wydrukowanych na drukarce 3D. Zasada działania jest banalnie prosta – w odpowiednim miejscu montujemy pojemnik Pringlesów, a mechanizm dba o dostarczanie chipsów prosto do naszych ust, bez użycia rąk. Tym samym możemy jeść chipsy i nie pobrudzimy przy tym myszki, klawiatury lub pada.

Zła informacja jest taka, że nie jest to produkt, który będziecie mogli kupić. To raczej pewnego rodzaju zabawa i oryginalny sposób promocji chipsów. Nie zmienia to faktu, że to interesujący pomysł, dla którego widziałbym przyszłość. Może z dodatkowym pilotem do wskazywania, kiedy chcemy otrzymać chipsa? A może z funkcją komend głosowych? A co Wy na to?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię