Strona głównaWiadomościProjekt Dead Island 2 wcale nie umarł, a rozkwita pod banderą Sumo...

Projekt Dead Island 2 wcale nie umarł, a rozkwita pod banderą Sumo Digital

Zombie z Dead Island „żyją” i mają się dobrze. Twierdzi tak wydawca gry Deep Silver.

Dekapitacja głów, eksploracja egzotycznych miejsc i szeroki system craftingu powrócą w kontynuacji Dead Island, którą nieco ponad rok temu wykreślono z planów wydawniczych. Podobnych temu słów użył przedstawiciel studia Deep Siilver. W przygotowanym orędziu ogłasza co następuje:

„Dead Island 2 powstaje w firmie Sumo Digital i jesteśmy podekscytowani efektami pracy. Kiedy będziemy gotowi podzielić się bardziej szczegółowymi informacjami, z pewnością to uczynimy„

Deep Silver przywróciło wiarę wielu osobom rozanielonym w pierwszej części gry. W momencie usunięcia w 2015 roku Dead Island 2 z biblioteki Steam niemal było przesądzone, że gra nigdy się nie pojawi. Tym bardziej, że prawa do marki wędrowały od jednego dewelopera do drugiego. Choć w dalszym ciągu nie wiadomo kiedy i na jakich platformach zostaną wydane nowe przygody z zombiakami, to jednak potok niepokoju ogranicza się do wąskiego strumienia.

Sensowną datą wydaje się końcówka 2018 roku. Postawić w ciemno można również PC jako docelowe środowisko dla gry. Aczkolwiek, aby potwierdzić te teorie musimy poczekać na oficjalną zapowiedź.

Źródło: eurogamer.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię