Strona głównaGryAktualnościPrzejście PUBG na free to play nie jest odpowiedzią na Fortnite i...

Przejście PUBG na free to play nie jest odpowiedzią na Fortnite i Apex Legends

PUBG oficjalnie stał się darmową grą multiplayer. W najnowszym wywiadzie twórcy dali fanom odrobinę kontekstu dla tej decyzji. 

Teoretycznie PUBG stał się grą free to play już parę dni temu, ale przez większość czasu trwała przerwa techniczna. Teraz stał się jednak grywalny i oficjalnie otworzył swoje serwery dla wszystkich graczy.

Zobacz: Call of Duty: Warzone – data premiery aktualizacji Season One Reloaded

Dyrektor Kreatywny gry, Dave Curd, w wywiadzie z GamesRadar wyjaśnił, jaki jest powód tej decyzji. Stanowczo stwierdził, że nie jest to odpowiedź na Fortnite i Apex Legends. Uznaje obie te gry za świetne produkcje, ale PUBG: Battleground rozwijają niezależnie od innych tytułów.

Prawdziwym powodem jest w rezultacie fakt, że chcą podzielić się swoją grą z większą liczbą użytkowników. Battle royale znajduje się teraz w bardzo dobrym stanie, ale wciąż są osoby, które czekają ze spróbowaniem swoich sił w tej produkcji. Teraz mają ku temu doskonałą okazję.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię