Strona głównaWiadomościPrzez chwilę na liście towarów w Amazon można było znaleźć Call of...

Przez chwilę na liście towarów w Amazon można było znaleźć Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered

Fani Call of Duty mogą spodziewać się kolejnego udanego roku. Niedawno Activision zapowiedziało Call of Duty: Black Ops 4, a teraz Amazon Italy przypadkowo zapowiedziało Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered.

Pozycja z katalogu produktów została szybko usunięta, jednak w Internecie nic nie ginie.

Poniżej screen:

Amazon Italy wymienia Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered jako samodzielny tytuł. Poprzedni tytuł serii Call of Duty: Modern Warfare Remastered był bonusowym dodatkiem dla osób, które zakupiły Call of Duty: Infinite Warfare. Możliwość zakupienia go oddzielnie pojawiła się dopiero po roku od premiery. Jak widać Activision uczy się na błędach.

Gra została wyceniona na niecałe 20 euro, co może być dobrą ceną, jak na odgrzewanego kotleta. Oczywiście wydanie gry nie zostało w żaden sposób oficjalnie potwierdzone przez Activision a powyższa sytuacja może być pomyłką pracownika, ale podobne rzeczy zdarzały się już w przeszłości i zwykle nie były to pomyłki. Activision powiedział, że w tym roku wypuszczą więcej remasterów, większość graczy założyła, że chodzi o Spyro, ale kolejny remaster CoD też nie będzie wielkim zaskoczeniem.

Jeżeli jest to prawda to premiera gry odbędzie się 20 kwietnia na PS4 i XBO. Wydawca ma zatem bardzo mało czasu. Zastanawiające jest czy zostanie wydana również wersja na PC.

Jak sądzicie była to tylko pomyłka czy faktycznie możemy spodziewać się wydania gry?

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię