Strona głównaWiadomościPrzygodowy thriller Blade Runner: Revelations na pierwszym zwiastunie

Przygodowy thriller Blade Runner: Revelations na pierwszym zwiastunie

Replikanci, strzeżcie się! Ponownie zapolujemy na androidy w grze przeznaczonej na nowe okulary Lenovo Mirage Solo.

Na platformie Google Daydream w pierwszej połowie 2018 zadebiutuje nowa gra z uniwersum Blade Runner. Raz jeszcze wcielimy się w łowcę androidów, choć nie do końca wiadomo, czy cyfrową sprawiedliwość wymierzymy Rickiem Deckardem. Dobrze jednak zapowiada się warstwa fabularna, bowiem akcja gry rozpocznie się 4 lata po wydarzeniach z pierwszej części filmu.

Blade Runner: Revelation zapewni inny poziom doświadczeń, aniżeli jej wcześniejsza odsłona 1997 roku. Zamiast narzucać naszej postaci rozkazy za pomocą myszki i klawiatury, przywdziejemy nowy zestaw do VR, którego nie ma jeszcze na rynku. Mowa tu o sprzęcie szykowanym przez Lenovo – Mirage Solo. Cechuje go przede wszystkim śledzenie pozycyjne w sześciu stopniach swobody (6DoF), które to pozwala odczytać położenie oraz orientację gracza w przestrzeni przy pomocy kamerki i akcelerometru w smartfonie.

Jak głęboko będzie sięgać immersja w VR-owym Blade Runner? Za wcześnie, by strzelać tego typu wróżby, ale pierwszy zwiastun wygląda dość zachęcająco. Oby tylko poziom wrażeń przenikania do wirtualnego świata dorównał scenariuszowi.

[you tube=iRocAzjl9K0]    

Źródło: guru3d.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię