Strona głównaGryAktualnościPUBG pozwoli graczom Xboxa i PS4 grać w jednym party

PUBG pozwoli graczom Xboxa i PS4 grać w jednym party

Cross-platform w PlayerUnknown’s Battlegrounds wreszcie nabiera sensu.

Konsolowy cross-play w PUBG istnieje już od października zeszłego roku. Nie ma oczywiście mowy o graniu przeciwko PC, ale za to miłośnicy padów mogą trzymać się razem, trafiać do tych samych gier i dzięki temu szybciej zapełniać lobby.

Zobacz: PUBG –  zobacz zwiastun 6. sezonu i nową mapę Karakin

Cały czas brakowało jednak możliwości tworzenia party pomiędzy konsolami. Jeżeli i tak grają przeciwko sobie w standardowych meczach, dlaczego nie mogą również zacząć współpracować? Ostatnia aktualizacja serwera testowego dodała wreszcie tę możliwość.

Podobnie jak Call of Duty: Modern Warfare, PUBG dostaje w rezultacie dwie różne listy znajomych. Jedną dla wszystkich osób grających na tej samej konsoli, a drugą dla całej reszty, dodawanych wewnątrz gry.

Aktualizacja 6.2, która na oficjalne serwery ma trafić już 26 lutego, wprowadza również na konsole tryb Team Deatchmatch, w takiej samej wersji, jaka do tej pory istniała wyłącznie na PC.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię