Strona głównaGryAktualnościPUBG: skutery śnieżne i tryb nocny to tylko niektóre ze zmian jakie...

PUBG: skutery śnieżne i tryb nocny to tylko niektóre ze zmian jakie nas czekają

Do PUBG zmierza właśnie aktualizacja, która wprowadzi sporo nowości na śnieżnej mapie Vikendi. Oprócz zmian w loocie oraz dodaniem trybu nocnego do gry trafią również skutery śnieżne, a w zasadzie snowcrossy. Szczegóły poniżej.

Największą zmianą jest wprowadzenie możliwości ustawienia nocnego trybu na mapie Vikendi. Gracze będą poruszać się niemal w całkowitej ciemności, głównym źródłem naturalnego światła będzie blask zimowego księżyca. Do Vikendi trafi również skuter śnieżny, który jest zimowym zamiennikiem motocykla. Dzięki nowej maszynie bez problemu będziemy przemierzali zaśnieżone pola, jednak o nowy pojazd będzie trzeba dbać. Skuter Snowcross jest o wiele mniej wytrzymały niż inne maszyny.

Zobacz: PUBG z nowym trailerem firmy Tomasza Bagińskiego

Kolejną nowością, jest karabin maszynowy Bizon, który będzie pojawiał się zarówno na Vikendi jak i Erangelu. Jest to broń do zastosowań na krótkie dystanse, podczas walki na duże odległości będzie słabym rozwiązaniem. Do gry trafi również nowy celowik skośny, który będziemy mogli zamontować do karabinów AUG, snajperki AWM i strzelby S12K oraz Bizona. Nowego celownika będzie można używać z lunetą, co rozwiąże problem korzystania z broni tylko dla jednego dystansu.

Na serwerze testowym pojawiły się wielkie zmiany, w kwestii dostępności broni na Vikendi. Zobaczymy mniej pistoletów maszynkowych, za to więcej karabinów szturmowych, mniej kamizelek kuloodpornych i mniej karabinów snajperskich. Należy pamiętać, że są to testy i na razie nie ma ani słowa na temat planów wprowadzenia ich na serwer główny.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcepcgamesn
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię