Strona głównaGryPUBG wzbogacony o nowy tryb rozgrywki

PUBG wzbogacony o nowy tryb rozgrywki

Do PUBG trafiła kolejna aktualizacja opatrzona numerem 19. Wprowadza ona szereg zmian, które powinny spowodować, że gra jest bardziej przyjazna. Zmiany dotyczą głównie poprawy wydajności oraz jakości rozgrywki.

Wśród zmian rozgrywki najbardziej interesująca jest ta dotycząca penetracji kończyn. Od teraz jeżeli pocisk trafi w przedramię zada on dodatkowo obrażenia od penetracji zależne od zakrzywienia toru lotu. Przykładowo, jeżeli przedramiona osłaniają tułów lub głowę to obrażenia będą tej części ciała będą mniejsze.

Kolejną zmianą jest przywrócenie standardowej muzyki i motywu w lobby oraz na ekranie ładowania.  Dodawanie znaczników na mapie nie będzie już wymagało jej otwierania w trybie pełnoekranowym. Wyeliminowani członkowie drużyny mogą umieszczać teraz znaczniki na mapie o ile nie opuścili gry po śmierci. Na mapach Miramar i Erangel dodano także dynamiczne warunki pogodowe takie jak deszcz i mgła. Naprawione zostało wiele błędów w grze np. przy zniszczeniu drzwi nie pojawiły się ich szczątki.

Najbardziej interesujące jest dodanie zupełnie nowego trybu gry. Nowy tryb nazywa się War Mode: Conquest. Mechanika przypomina tą ze standardowego trybu z respawnami. Celem jest zdobycie określonej liczby zabójstw w wyznaczonym czasie.

Jak myślicie czy dodanie nowego trybu ma szansę uratować jeszcze PUBG? Dajcie znać w komentarzach

Źródło: gamingbolt

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię