Strona głównaWiadomościRadical Heights kolejny Battle Royale w wersji F2P

Radical Heights kolejny Battle Royale w wersji F2P

Przeglądając Internet niemal pewne jest, że zza rogu wyskoczy zaraz kolejny Battle Royale. Po sukcesie PUBG i Fortnite wychodzą kolejne klony niczym grzyby po deszczu. Oczywiste jest, że każde studio deweloperskie chce żeby hajs się zgadzał.

Na fali popularności trybu Battle Royal również studio Boss Key Productions chce ukroić sobie kawałek tortu i przedstawia swoją najnowszą produkcję Radical Heights, która ukaże się jutro na Steam w ramach Early Access.

Poniżej zwiastun tej darmowej strzelanki:

[you tube=BMJF6TXGVEk]

Oficjalny opis gry:

Witamy w Radical Heights, darmowej strzelance Battle Royale udostępnionej w ramach X-TREME Early Access. Weź udział w grze o wysoką stawkę w słonecznym SoCal, zdobywaj broń, gadżety, kosmetyki i gotówkę, którą zabierzesz ze sobą! Wygraj lub przegraj! Przetrwaj do końca lub zaryzykuj wszystko. To gra, w której wszyscy chcą być bogaci i sławni.

Jak można przeczytać, gra jest w bardzo wczesnym dostępie i o ile otrzymujemy działającą grę to na chwilę obecną niektóre jej elementy nie zostały w całości zaimplementowane. Mowa tu o dźwięku, modelach postaci i budynkach.

Kilka słów od wydawcy:

Wczesny dostęp to dla nas niesamowita okazja, aby podstawowa wersja gry znalazła się w rękach graczy, dzięki czemu możemy natychmiast zacząć budowę społeczności. W Boss Key mamy naprawdę wyjątkowe pomysły, które chcemy wprowadzić w gatunku Battle Royale, a przejście na Early Access pozwoli nam szybko dzielić się pomysłami z naszą społecznością. Chcemy współpracować z naszymi fanami, aby zbudować Radical Heights taką jaką chcemy. Wszystko zależy od zaangażowania społeczności. Po uruchomieniu gra już nie będzie nasza, będzie należała do społeczności i jesteśmy gotowi, aby ją wspólnie tworzyć.

Zespół planuje wyjście z wczesnego dostępu w około rok. Czas start!

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię