Strona głównaGryRAGE 2 za darmo

RAGE 2 za darmo

Gratka dla miłośników postapokalipsy, RAGE 2 do zdobycia za darmo i na zawsze. Ale jak zawsze czas na dodanie gry do swojej biblioteki jest ograniczony.

Dzisiejsze popołudnie przyniosło możliwość zgarnięcia za darmo RAGE 2. Postapokaliptyczny FPS możecie dodać do swojego konta Epic Games Store. Promocja trwa do przyszłego czwartku do godziny 17:00.

Zobacz: The Last of Us – zobacz jak może wyglądać Pedro Pascal jako Joel

RAGE 2 zostało stworzone przez id Software i Avalanche. Gra zabiera nas w podróż przez postapokaliptyczną Ziemię, która została zdewastowana w wyniku uderzenia asteroidy. Akcja drugiej części rozgrywa się 30 lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części gry i jest ich bezpośrednią kontynuacją.

Gracz wciela się w ostatniego przedstawiciela lub przedstawicielkę Strażników z Vineland, a do jego zadania należy ochrona ludzi przed mutantami, bandytami oraz innymi zagrożeniami.

Aby dodać RAGE 2 do swojej kolekcji wystarczy wejść TUTAJ.

Kolejną grą jaką możecie zgarnąć za darmo jest Absolute Drift. Zręcznościówka, w której naszym głównym zadaniem będzie pokonanie krętych torów i opanowanie do perfekcji umiejętności driftowania. Grę można pobrać TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię