Strona głównaGryRainbow Six Siege: Frost wyruszy na polowanie w nowej skórze

Rainbow Six Siege: Frost wyruszy na polowanie w nowej skórze

Frost, czyli specjalista od kamuflażu z Rainbow Six Siege dostaje nowy outfit. Nowa skórka jest idealna na samotne wędrówki po Yukon.

Informacja o nowym ubraniu Frost została ujawniona pod koniec panelu dyskusyjnego z zespołem Rainbow Six Siege, który odbył się dzisiaj podczas Six Majors w Paryżu. Elitarna skórka Frost to futrzana kurtka z szorstkim szwem i kamuflażem. Całości dopełnia wojskowy pas z pistoletem z czasów, gdy służyła w Royal Canadian Air Force. Na piersi ozdobiona jest kanadyjską banderą. Przed zimnem Frost chroniona jest przez parę grubych traperskich rękawic.

W tej wersji Frost nie nosi nakrycia głowy ani twarzy, a jej włosy ułożone są luźno. Motyw kanadyjskiego trapera idealnie pasuje do postaci Forst, która posiada zdolność zastawiania pułapek. Operatorka dorastała w Kolumbii Brytyjskiej, która jest jedną z najbardziej dzikich krain w Ameryce Północnej.

Nowa elitarna skórka Frost będzie dostępna za 1800 kredytów R6. Zostanie udostępniona wraz z operacją Grim Sky. Kupujecie skórki w grach czy zawsze gracie na podstawowych?

Źródło: pcgamesn

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię