Strona głównaWiadomościRazer przedstawia myszkę bezprzewodową Atheris

Razer przedstawia myszkę bezprzewodową Atheris

Najnowsze dzieło Razera jest wszystkim, czego potrzebują mobilni gracze. Ergonomiczne kształty idą tu w parze z długą pracą bezprzewodową i czułym sensorem.

Amerykański producent zarzeka się, że myszka Atheris to ultranowoczesna odmiana sprzętu bezprzewodowego o rekordowym czasie pracy na dwóch paluszkach AA. Podaje, że gryzoń jest w stanie myszkować po podkładce nawet do 300 godzin. Co równie istotne, jest uwolniona od lagów, które utrudniają życie miłośnikom zagrywek online.

Zdaniem projektantów Razera, mysz została zaprojektowana dla wszystkich graczy, niezależnie od prawo- lub leworęczności, aczkolwiek komuś umknął fakt dotyczący dwóch przycisków bocznych. Pomijając drobną pomyłkę, wygląd myszki potwierdza jej harmonijny design. Urządzenie mierzące 99.7 mm X 62.8 mm X 34.1 mm charakteryzuje się bocznymi wcięciami z obu stron i klasycznym układem 5 w pełni programowalnych przycisków.

Ponadto wyposażona jest w czujnik optyczny o maksymalnej rozdzielczości 7,200 DPI. Jej poziom akceleracji oscyluje w granicach 30G.

 

Największą zaletą modelu Atheris jest zdolność do bezprzewodowej pracy za pomocą wysyłanych fal radiowych na paśmie 2,4 GHz lub modułu Bluetooth LE. Dla wygody graczy, w myszce znalazło się miejsce na przechowywanie antenki USB do odbioru sygnału w komputerze. Jeśli zależy nam na stabilnym połączeniu, Razer zaleca korzystanie z radiowej komunikacji, a gdy preferujemy dłuższy czas pracy, wówczas warto przesiąść się na Bluetooth.

Mysz Atheris jest dostepna od ręki na stronie producenta w cenie $49,99. W tradycyjnych sklepach pojawi się z dużym opóźnieniem w 4 kwartale 2017. 

 

Źródło: hexus.net

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię