Strona głównaGryReCore: Definitive Edition i 4 inne gry Microsoftu wkraczają na Steam

ReCore: Definitive Edition i 4 inne gry Microsoftu wkraczają na Steam

Czas otworzyć szampana i praliny Merci. Gry Microsoftu nie często odwiedzają platformę Steam, dlatego jest co świętować.

Microsoft zrobił wiele dobrego dla graczy, ale nie jest bez grzechu. Największą zbrodnią komputerowego giganta było stworzenie cyfrowej platformy Windows Store. Okropna ze wszystkich stron i nieludzka w swojej naturze, bowiem tylko tam można było aktywować naprawdę dobre gierki (np. Gears of War). Jednak problematyczność aplikacji powodowała, że niektóre z nich musieliśmy sobie odpuścić.

Zwrot akcji nastąpił podczas Gamescom 2018. THQ Nordic spiknęło się z Microsoftem w celu zdobycia praw do dystrybucji ich gier poza niesławnym sklepem. Dzięki temu całkiem przyzwoite tytuły zostaną niedługo udostępnione na Steamie i w wersji pudełkowej.

Na początek będzie to, a właściwie już jest, 5 tytułów ze znaczkiem Steam. Wśród nich Super Lucky’s Tale, Disneyland Adventures, Rush: A Disney – Pixar Adventures, Zoo Tycoon. Jako główne danie trzecioosobowa gra akcji ReCore: Definitive Edition. To wersja  uzupełniona o wszystkie DLC, a dodatkowo zoptymalizowana z możliwością rozpoczęcia rozgrywki w rozdzielczości 4K. Od dziś możemy ją nabyć na Steam za 72 zł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię