Strona głównaGryAktualnościRed Dead Online z nową aktualizacją

Red Dead Online z nową aktualizacją

To wydarzenie zapisze się w annałach historii. Rockstar wypuścił nową aktualizację do Red Dead Online wprowadzając nowe misje solo.

Chociaż gracze zdążyli już wyprawić pogrzeb Red Dead Online, które według Rockstar nie miało otrzymywać już kolejnych aktualizacji, ta niespodziewanie się pojawiła. Co więcej, aktualizacja wprowadza nowe misje dla graczy lubiących samotne wyprawy.

Nowa aktualizacja oznaczona numerem 1.31 zajmuje 5 GB. Oprócz dodatkowych misji, łatka poprawia błędy, przez które gracz mógł zostać zablokowany w lobby. Do tego dochodzi próba rozwiązania problemu złośliwych graczy, którzy wyrzucają innych z sesji. Wygląda jednak na to, że problemy ze znikającymi NPC i zwierzętami nie zostały rozwiązane.

Zobacz: Czy usprawnienia graficzne i technologiczne zastosowane w Marvel’s Spider-man Remastered są warte swojego rozgłosu?

A wracając do misji, jest ich w sumie trzy: In Bad Faith („W złej wierze”), Strong Medicine („Silne lekarstwo”) oraz Sow and Reap („Siej i zbieraj”). Przeznaczone są dla grających solo.

Najciekawsze jest jednak to, że aktualizacja została wprowadzona po ciuchu i bez zbędnych wcześniejszych zapowiedzi.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię