Strona głównaGryAktualnościRed Dead Redemption – trwa produkcja remastera?

Red Dead Redemption – trwa produkcja remastera?

Bardzo możliwe, że Rockstar pracuje właśnie nad zremasterowaną wersją Red Dead Redemption. Gra otrzymała właśnie zmienioną ocenę ratingową.

Red Dead Redemption 2 bez wątpienia jest grą świetną. Wielu graczy chciałoby sprawdzić, jak zaczęła się ta historia, jednak pierwsza odsłona nie trafiła nigdy na PC. RDR był dostępny wyłącznie na Xbox 360 oaz PS3. Nic więc dziwnego, że w sieci często pojawiały się plotki na temat remastera. Bardzo możliwe, że w końcu go dostaniemy. Red Dead Redemption ponownie zostało sklasyfikowane w Korei Południowej.

Jak podaje serwis Gematsu nowa ocena została została dodana 15 czerwca tego roku. Jej numer to CC-NV-230615-001.  W tym przypadku NV oznacza, że gra trafi na konsole, NP oznacza grę w wersji PC. Jednak nie jest wykluczone, że tym razem tytuł pojawi się także w wersji dla Windows. Co więcej, poprzednie wydania Undead Nightmare Collection oraz GOTY Edition miały już wcześniej swoje oznaczenia, więc kolejny trop to właśnie remaster.

Oczywiście Rockstar nabrał wody w usta, ale do tego też się przyzwyczailiśmy, że firma nie chwali się przedwcześnie swoimi grami. Jednak do momentu oficjalnego potwierdzenia lepiej traktować to jako ciekawostkę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię