Strona głównaGryAktualnościMortal Kombat XI z najlepszym otwarciem w historii serii

Mortal Kombat XI z najlepszym otwarciem w historii serii

Wielu graczy i miłośników serii z niecierpliwością czekało na premierę Mortal Kombat XI. Gdy gra się już w końcu ukazała, wywołała kilka kontrowersji, ale nie przeszkodziło jej to sprzedawać się najlepiej w historii wszystkich Mortali.

Wynikami sprzedaży pochwalił się sam szef Warner Bros. Interactive Entertainment, które ma pełne prawa do marki. Co prawda nie padły żadne konkretne liczby, a jedynie stwierdzenie, że już w 24 godziny od wypuszczenia do sklepów gra zaliczyła lepsze wyniki niż wszystkie poprzedniczki.

Nic więc dziwnego, że Warner Bros. planuje przed długi czas utrzymywać ją przy życiu – między innymi za pomocą w miarę regularnych aktualizacji. Mają to nie być aktualizacje, które będą się pojawiały jedynie w przeciągu najbliższego roku, ale kilku lat.

O popularności gry można przekonać się analizując wyniki chociażby na Steam – w szczycie w grę na tej platformie grało ponad 27 tysięcy osób. Natomiast średnia ocen na Metacritic to ponad 80 punktów.

A to jeszcze nie wszystko na co stać najnowsze dziecko Eda Boona i spółki, bo za kilka tygodni ma pojawić się wersja na Nintendo Switch. A jak Wam gra się w Mortal Kombat XI?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię