Strona głównaGryAktualnościRekruterka Naughty Dog sugeruje powrót Uncharted

Rekruterka Naughty Dog sugeruje powrót Uncharted

Ciekawe plotki rozpoczął właśnie rekruter Naughty Dog. Pracownik studia w jednym z ogłoszeń dał do zrozumienia, że Uncharted może kiedyś powrócić. 

Źródłem najnowszych plotek dotyczących Uncharted jest LinkedIn. Wygląda na to, że Naughty Dog może powoli szykować się na wielki powrót swojej słynnej serii gier przygodowych.

Zobacz: Lego Star Wars: The Skywalker Saga bije rekordy sprzedaży całej serii Lego

We wtorek Christina-Marie Drake McBrearty poinformowała na swoim profilu, że dołączyła do Naughty Dog jako rekruter. W poście wspomniała o poszukiwaniu talentu na każdym poziomie i „budowaniu zespołów nie tylko do nowych zespołów, ale również do dziedzictwa Uncharted”.

O całej serii jest oczywiście dosyć głośno cały czas, powoli zbliża się chociażby premiera jednego z portów na PC. Wielu graczy wspomina jednak świetną czwórkę i zastanawia się, co Naughty Dog osiągnęłoby na nowej generacji konsol. Trudno po jednym poście na LinkedIn zacząć oczekiwać prezentacji nowego projektu, ale sporo wskazuje na to, że jeszcze kiedyś przyjdzie nam się wcielić w Nathana Drake’a.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię