Strona głównaGryAktualnościResident Evil Village – piracka wersja działa lepiej niż oryginał

Resident Evil Village – piracka wersja działa lepiej niż oryginał

Wygląda na to, że po raz kolejny zabezpieczenia DRM przyczyniają się do spadku wydajności gry. Osoby, które miały okazję grać w piracką wersję Resident Evil Village przyznają, że działa ona lepiej niż oryginał.

Najnowsza odsłona serii Resident Evill bez wątpienia jest bardzo dobrą grą. Niestety cierpi ona na problemy z wydajnością, co frustrowało wielu graczy. Capcom od premiery nie naprawił tych problemów, jednak wydaje się, że wystarczy wgranie cracka, który usuwa DRM by pozbyć się problemów z wydajnością.

Jak donosi serwis Dark Side of Gaming, pecetowa wersja REV została złamana niedawno przez EMPRESS, słynne narzędzie do usuwania DRM. Teraz gra bez zabezpieczeń krąży po sieci. Wydaje się, że miało to zbawienny wpływ dla wydajności tytułu.

W opisie pirackiej wersji można przeczytać, że Capcom używał zarówno Denuvo jak i własnej technologii DRM, co powodowało problemy z zacinaniem się gry.

Wszystkie zacięcia w grze, takie jak ta po zabiciu zombie, są naprawione, ponieważ punkty wejścia Capcom DRM są załatane. Więc większość ich funkcji nie jest już wykonywana. Powoduje to znacznie płynniejszą rozgrywkę.

Według DSOG, po kilkugodzinnym testowaniu świeżo złamanej wersji gry, mogą potwierdzić, że rzeczywiście działa ona lepiej i jest przyjemniejszym doświadczeniem. W filmie opublikowanym przez EIC DSOG możesz zobaczyć, jak płynnie teraz działa. Porównaj to z tym filmem przedstawiającym nierozpakowaną wersję gry uruchomioną na RTX 3080.

Z innych informacji, Capcom potwierdził w czerwcu podczas E3, że rozpoczął prace nad DLC dla Resident Evil Village. Nie ujawniono więcej szczegółów, ale miejmy nadzieję, że Capcom może sprawić, że wersja Village na komputery PC będzie działała lepiej wcześniej, nawet jeśli oznacza to usunięcie z niej DRM. Ze swojej strony nie polecamy pobierania pirackich wersji gier i gorąco zachęcamy do kupowania tylko oryginalnych wersji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

  1. może i bym kupił ale wiadomo czy gra bedzie płynna czy wogóle odpali i te koszmarne ceny jak jeszcze denuvo nie było tak łamane lub opierało sie piractwu to te ceny były tragicznie wygórowane do tego brak demo wersji tych gier

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię