Strona głównaWiadomościReżyser A Way Out przedstawia nowy gameplay z gry

Reżyser A Way Out przedstawia nowy gameplay z gry

W przyszłym tygodniu odbędzie się premiera A Way Out obiecującej gry kooperacyjnej z podzielonym ekranem. Z tej okazji reżyser gry Josef Fares przedstawił półgodzinny gamplay z gry.

Poniżej wspominany film:

[you tube=jO60ee7DcX8]

Nagranie jest zdecydowanie warte obejrzenia, jest to powrót do klasycznych split-screenów w jakie mieliśmy okazję grać przed laty. Fares pokazuje nam zróżnicowaną rozgrywkę jaka czeka na nas w grze.

Gra powstała przy współpracy z EA jednak całkowity dochód z gry otrzyma ekipa Faresa.

Wypowiedź reżysera o EA i grze:

EA było bardzo pomocne. Jeżeli jednak chcieliby dokonać zmian w grze mogę odmówić. Umowa EA Originals oddaje 100 procent  dochodu z gry deweloperom. Na tej grze nie zarabiają ani jednego dolara. Jestem pasjonatem, wierzę w to co robię. Jeśli ktoś powiedziałby „Weź 10 milionów dolarów i zrób tak aby w A Way Out grać w pojedynkę.” powiedziałbym nie. … Dla mnie EA jest super dobra. Bardzo mili ludzie.

A tutaj oficjalny opis gry:

A Way Out to wyjątkowe doświadczenie kooperacji. Dwóch głównych bohaterów, Leo, który jest zarozumiały oraz szybki, oraz Vincent, który jest opanowany i spokojny. Każdy z nich ma własną historię, którą przyjdzie nam odkryć podczas gry. Opowieść jest narracją, w którą należy grać z kimś, kogo znasz. Rozwinęliśmy tę grę abyś mógł zagrać z przyjacielem siedząc spokojnie obok na kanapie. Ale ponieważ nie każdy może pozwolić sobie na takie przesiadywanie, udostępniliśmy również bezpłatne demo, które pozwala na przejście gry ze swoim przyjacielem posiadającym pełną wersję gry.

Podsumowując, grać możemy z kimś zarówno na jednej kanapie jak i przez Internet. Wystarczy nam jedna pełna wersja gry działająca, jako serwer oraz bezpłatny klient.

Premiera gry już 23 marca, Gra będzie kosztować 30 dolarów, które spokojnie można podzielić z przyjacielem na pół.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię