Strona głównaGryRiot uruchamia program partnerski League of Legends

Riot uruchamia program partnerski League of Legends

Riot ogłosiło uruchomienie programu partnerskiego dla League of Legends. Umożliwi on Youtuberom oraz streamerom Twitch łatwiejszy dostęp do kontentu Riot, głównie kodów rabatowych, upominków i promocji za pośrednictwem oficjalnych kanałów.

Program jest otwarty dla twórców filmów, których zawartość koncentruje się co najmniej w 30% na LoL-u. Dodatkowe kryteria to średnio 50 osób oglądających stream jednocześnie lub ponad 5000 wyświetleń każdego filmu. Weryfikacja partnerów programu może potrwać kilka tygodni. Riot w kolejnych miesiącach planuje rozszerzyć zasięg programu również poza twórców wideo.

Youtuberzy o streamerzy, zatwierdzeniu partnerstwa, otrzymają skórkę Divine Sword Irelia, a co kilka aktualizacji jej zaktualizowaną wersję kolorystyczną. Dodatkiem będą kody do rozdania widzom, których liczba zależna jest od zasięgu kanału. Wejście do programu partnerskiego otwiera także możliwość pojawienia się na platformach społecznościowych Riot.

Dzięki temu twórcy treści będą mogli porozmawiać bezpośrednio z pracownikami Riot i zadawać pytania zespołowi deweloperskiemu podczas regularnych czatów na żywo. Ponadto uzyskają dostęp do informacji na temat nowych bohaterów oraz zmian w rozgrywkach i co najważniejsze będą mogli wziąć udział w sponsorowanych przez Riot imprezach na całym świecie.

Jest to dobra wiadomość dla społeczności LoL-a jednak nie ukrywajmy, że tego typu program partnerski powinien pojawić się kilka lat wcześniej. To może powstrzymałby wielu twórców przed opuszczeniem sceny. Ostatecznie chęć Riot do zbudowania bliskich relacji ze społecznością jest dobrym posunięciem.

Jeżeli jesteście zainteresowani zgłoszeniem, to musicie udać się na oficjalną stronę programu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię