Strona głównaGryAktualnościRobert Makłowicz dodaje uroku i magii Hogwarts Legacy

Robert Makłowicz dodaje uroku i magii Hogwarts Legacy

Na moda Hogwarts Legacy wprowadzającego do gry Roberta Makłowicza nie zasłużyliśmy, ale bardzo go potrzebowaliśmy. To dzięki niemu magia wręcz wylewa się z ekranu.

W Hogwarts Legacy mamy już modyfikacje prowadzające Shreka jako miotłę oraz Tomka Lokomotywę. Jednak jednej z fanów dodał do gry polski akcent w postaci kulinarnej gwiazdy Roberta Makłowicza.

Modyfikację Makłowicz w Hogwarcie możecie pobrać z serwisu NexusMods . Dzięki niej na obrazach znajdujących się w holu uczelni pojawia się kulinarny wirtuoz i podróżnik. Jak przystało na świat Pottera, magiczne obrazy muszą być ruchome i tutaj także są. Na obrazach znalazły się gify przedstawiające np. scenę o psie jedzącym koperek, o radzieckim przyrządzie do świecenia w dupie oraz krótki pokaz gimnastyczny.

Po pobraniu modyfikacji, plik należy wrzucić do folderu Atlas konkretniej Hogwarts Legacy\Phoenix\Content\Movies\Atlas. Efekt macie tutaj:

Hogwarts Legacy to bardzo przyjemny plac zabaw dla modderów. Chociaż od premiery minął tydzień to możemy już pobrać modyfikacje np. ze Shrekiem, Tomkiem Lokomotywą, Spider-Manem. Jest też nieoficjalna łatka poprawiająca wydajność gry.

Co więcej, gracze PC i Xbox, mają już możliwość pobrania pierwszej oficjalnej łatki poprawiającej wiele błędów w grze oraz problemów z wydajnością. Gracze PS5 muszą jeszcze poczekać kilka dni.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Poprzedni artykułAlien Breed Trilogy za darmo
Następny artykułWarpips – za darmo
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię