Strona głównaWiadomościRobiliście zakupy w sklepie Neo24.pl? Natychmiast zmieńcie hasło

Robiliście zakupy w sklepie Neo24.pl? Natychmiast zmieńcie hasło

Sklep Neo24.pl przyznał się, że doszło do wycieku danych z ich bazy. Dlatego proszą, aby wszyscy użytkownicy niezwłocznie zmienili hasła do swoich kont.

Informacja została wysłana mailowo do wszystkich użytkowników sklepu Neo24.pl. Jej treść brzmi następująco:

– Informujemy, że istnieje prawdopodobieństwo ujawnienia danych osobowych Klientów z archiwalnej (funkcjonującej do dnia 25.10.2017 r.) bazy sklepu internetowego NEO24.PL. W związku z tym, w trosce o Państwa bezpieczeństwo rekomendujemy: Niezwłoczną zmianę hasła do konta w sklepie internetowym NEO24.PL. Zmianę haseł do innych serwisów internetowych, w których korzystają Państwo z hasła użytego do rejestracji w sklepie internetowym NEO24.PL. Nieodpowiadanie na maile pochodzące z nieznanych i niezweryfikowanych źródeł. Obecnie przy współpracy z wysokiej klasy specjalistami ds. bezpieczeństwa sieci komputerowych analizujemy wszelkie kwestie związane z zaistniałą sytuacją. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt drogą elektroniczną na adres: be************@ne***.pl

Dlatego zalecamy, aby czym prędzej zmienić hasła do konta w sklepie Neo24.pl. Dodatkowo, jeśli w innych serwisach i usługach wykorzystujecie te same dane logowania, to je również powinniście zaktualizować. W końcu hakerzy mogą wykorzystać pozyskane dane i np. zalogować się na Waszego Facebooka.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię