Strona głównaGryAktualnościRoboCop: Rouge City – polskie studio stworzy grę o cybernetycznym gliniarzu

RoboCop: Rouge City – polskie studio stworzy grę o cybernetycznym gliniarzu

Ekipa odpowiedzialna za grę Terminator: Resistance teraz bierze się za kolejnego bohatera z lat 80. RoboCop: Rouge City trafi na PC i konsole już w przyszłym roku.

Najsłynniejszy gliniarz z Detroit przyszłości powraca. Nieco zapominany RoboCop ponownie będzie umilał czas graczom. Za grę jest odpowiedzialne polskie studio Teyon, które na swoim koncie ma już Terminator: Resistance. Polacy we współpracy z Naconem i posiadającym prawa do marki MGM stworzy RoboCop: Rouge City. Gra będzie opowiadała zupełnie nową, chociaż inspirowaną wydarzeniami z trzech oryginalnych filmów, historię.

Na razie nie wiadomo zbyt wiele na temat produkcji, chociaż możemy spodziewać się, że będzie to pierwszoosobowa strzelanka. W opisie gry może my przeczytać.

Zostań legendarnym pół-człowiekiem, pół-maszyną i wciel się w bohaterskiego policjanta walczącego o zaprowadzenie porządku na niebezpiecznych, ogarniętych przestępczością ulicach Detroit. Uzbrojony w niezawodny pistolet Auto-9, mechaniczną siłę, a także lata doświadczeń podczas pracy w policji i szereg narzędzi do dyspozycji, musisz stawić czoło ludziom dążącym do zniszczenia twojego rodzinnego miasta. Czas na nową przygodę widzianą z perspektywy pierwszoosobowej i emocjonujące poszukiwanie prawdy. Zdecyduj, w jaki sposób wypełniać swoje główne dyrektywy, ale pamiętaj, by zachować ostrożność, ponieważ korupcja i chciwość nie znają granic.

Premiera zapowiedziana jest na 2023 rok na PC i konsolach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię