Strona główna Wiadomości Ronda Rousey przyłapana na BlizzCon

Ronda Rousey przyłapana na BlizzCon

Popularna zawodniczka UFC dała się poznać ze swojej gamingowej strony. Przechadzała się wśród odwiedzających BlizzCon, ale mało kto o tym wiedział.

Fani World of Warcraft tłumnie przybyli na konferencję BlizzCon, corocznie organizowaną przez producenta gry. Pośród zwyczajnych graczy pojawiła się “ona”. Piękna bestia o blond włosach, która spojrzeniem mogłaby zabić o wiele większy od siebie fighterów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych zawodniczek UFC, która 6-krotnie broniła mistrzowskiego pasa – Ronda Rousey

Mało osób zdawało sobie jednak sprawę z jej uroku i fizycznych predyspozycji, gdyż Ronda przybyła na BlizzCon ze swoim mężem w bojowym pancerzu Rycerza Śmierci. Jako wielka miłośniczka WoW nie mogła zaprzepaścić okazji do zapoznania się z najnowszym dodatkiem do gry Battle for Azeroth.

Przyłapana przez dziennikarza z redakcji Uproxx przyznała się, że jest strasznie nakręcona na nowe rasy oraz unikalne przedmioty będące częścią rozszerzenia. O jej ogromnej fascynacji grą świadczy fakt, że zdarzyło jej się jednorazowo wydać 1,3 tys. dolarów na karty, które odblokowują bardzo rzadkie przedmioty. Niestety w tamtym czasie nie uśmiechnęło się do niej szczęście i nie wylosowała niczego ciekawego. Kto wie, może przy okazji premiery Battle for Azeroth w końcu jej się uda. 

Źródło: gamespot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE