Strona głównaGryAktualnościRozgrywka w Total War: Warhammer III zaprezentowana na nowym materiale wideo

Rozgrywka w Total War: Warhammer III zaprezentowana na nowym materiale wideo

Premiera Total War: Warhammer III zbliża się coraz większymi krokami, przez co akcje marketingowe nabierają tempa. Swoistym podgrzaniem atmosfery wokół tego tytułu jest wypuszczenie przez deweloperów prezentacji rozgrywki i nowych mechanik, które zobaczymy w trzeciej ostatniej odsłonie cyklu.

Creative Assembly związane jest z marką Total War: Warhammer od jej stworzenia. To właśnie to studio tchnęło nowe życie w to uniwersum na komputerach osobistych. Ponieważ trzeba pamiętać, że po wydaniu ostatniej dobrej gry z tego uniwersum Dark Omen, stary świat odszedł lekko w zapomnienie, był próby zrobienia gry MMO, które ostatecznie skończyły się porażką i zamknięciem serwerów.

Dlatego pierwsza część Total War: Warhammer była wyznacznikiem, czy w tym uniwersum jest jeszcze potencjał, czy przez kiepskie tytuły wydawane wcześniej został on zaprzepaszczony. Na szczęście dla graczy, pierwsza część została przyjęta z dużym entuzjazmem i rozpaliła na nowo kocioł z napisem Warhammer.

Część druga kontynuowała dobrą passę jedynki i zbierała same pozytywne recenzje. Dodatkowo wzbogacała rozgrywkę o nowe mechaniki.

Dlatego ostatnia część sagi Total War: Warhammer III, musi wspiąć się na wyżyny kreatywności, by przebić dwie poprzednie części. Do zakupu trzeciej części ma nas głównie przekonać zaprezentowany materiał wideo z rozgrywki i trzeba przyznać, że spece z Creative Assembly potrafią odpowiednio podgrzać atmosferę wokół tego tytułu.

Zaprezentowana rozgrywka, od razu przykuwa naszą uwagę tym, że w końcu możemy zaatakować poszczególnych bogów Chaosu w i realiach. W trakcie rozgrywki widzimy właśnie taką ekspedycję, gdzie najeżdżamy świat boga krwi Khorne’a, i walczymy z jego armią a na końcu z największym demonem Khorne’a – Bloodthirster’em. W podobny sposób, będziemy mogli najechać pozostałe trzy światy bogów chaosu.

W trakcie samej rozgrywki zaprezentowane zostały nowe mechaniki w grze jak budowanie umocnień w trakcie trwania bitwy, czy ulepszenie ekwipunku naszych żołnierzy, oczywiście w trakcie bitwy, do tego doszło wzywanie posiłków. Podobno nowych mechanik ma być jeszcze więcej, dlatego czekamy co jeszcze pokarzą deweloperzy z Creative Assembly przed premierą samej gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię