Strona głównaEsportRozlosowano pary 2. rundy PGL Major Kraków 2017. Z kim zagrają Virtus.pro?

Rozlosowano pary 2. rundy PGL Major Kraków 2017. Z kim zagrają Virtus.pro?

Organizatorzy PGL Major Kraków rozlosowali pary 2. rundy meczów fazy grupowej. Na spotkanie Virtus.pro przyjdzie nam trochę poczekać, a przeciwnik nie będzie łatwy.

W meczach 2. rundy meczów na PGL Major Kraków 2017 zmierzą się drużyny z identycznym bilansem wygranych i przegranych. To jedna z zasad systemu szwajcarskiego, od której nie ma wyjątków. Dlatego też dzisiaj obejrzymy między innymi spotkania pomiędzy drużynami, które wygrały swoje pierwsze mecze. Rozpiska prezentuje się następująco:

  • (11:00) PENTA Sports – North
  • (12:30) Mousesports – FaZe
  • (14:00) FlipSid3 – Natus Vincere
  • (15:30) Immortals – Vega Squadron
  • (17:00) BIG – Cloud9
  • (18:30) Gambit – G2 Esports
  • (20:00) SK Gaming – Astralis
  • (21:30) Virtus.pro – Fnatic

Dla polskich kibiców szczególnie ciekawie zapowiadają się dwa spotkania – pierwsze z PENTA Sports i Pawłem ‘innocentem’ Mockiem w składzie oraz ostatnie, w którym Virtus.pro zmierzą się z Fnatic. W obu przypadkach o zwycięstwo nie będzie łatwo, ale też trudno wskazać jednoznacznego faworyta. Powinny to być wyrównane mecze i o zwycięstwie zadecydują tak naprawdę detale.

Bez wątpienia ozdobą dzisiejszego dnia będzie mecz między SK Gaming oraz Astralis. Wielu specjalistów właśnie te drużyny upatruje wśród głównych faworytów do wygrania całego Majora. Co ciekawe, oba zespoły rozegrały bardzo ciężkie mecze w 1. rundzie. Brazylijczycy prowadzili już 10:0 z PENTA Sports, aby po chwili przegrywać już 11:13. Jednak ostatecznie zdołali się podnieść i wygrali z drużyną Mocka 16:13. Z kolei Astralis dopiero po dogrywce poradzili sobie z Immortals. Jestem jednak przekonany, że dzisiaj oba zespoły będą w dużo lepszej formie i obejrzymy ciekawe spotkanie.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię