Strona głównaEsportRozlosowany pary trzeciej rundy ESL One w Kolonii. Z kim zagrają Virtus.pro?

Rozlosowany pary trzeciej rundy ESL One w Kolonii. Z kim zagrają Virtus.pro?

Wczoraj rozegrano dwie rundy meczów ESL One w Kolonii. Ostatnie spotkania zakończyły się grubo po północy, a po nich organizatorzy rozlosowali pary kolejnych pojedynków. Virtus.pro będą walczyć o pozostanie w zawodach.

Turniej ESL One w Kolonii rozgrywany jest w systemie szwajcarskim. Z tego powodu w każdej rundzie mierzą się ze sobą drużyny z identycznym bilansem meczów. Dla Virtus.pro, którzy przegrali oba swoje spotkania, oznacza to pojedynek z innym zespołem, który również ma na koncie dwie porażki. Pełna lista spotkań prezentuje się następująco:

  • (12:00) Heroic – Virtus.pro*
  • (13:10) TyLoo – Cloud9*
  • (14:20) Space Soldiers – Natus Vincere
  • (15:30) North – SK Gaming
  • (16:40) Immortals – G2 Esports
  • (17:50) Fnatic – FaZe Clan
  • (19:00) Ninjas in Pyjamas – Mousesports**
  • (20:10) Liquid – OpTic**

* przegrany odpada z turnieju
** wygrany awansuje do fazy play-off

Dla polskich kibiców szczególnie ciekawie zapowiada się pierwszy mecz dzisiejszego dnia, w którym Virtus.pro zmierzą się z Duńczykami z Heroic. Przegrany tego spotkania zajmie ostatnie miejsce w zawodach i pożegna się z dalszą rywalizacją. Polacy do tej pory przegrali z dwiema brazylijskimi drużynami – Immortals oraz SK Gaming. Z kolei Heroic ulegli kolejno FaZe Clan i Fnatic.

Bardzo ciekawie zapowiadają się również mecze o awans do fazy play-off. Sporym zaskoczeniem są zawodnicy Ninjas in Pyjamas, którzy w ostatnich tygodnia nie imponowali formą. Jednak w Kolonii radzą sobie świetne i pokonali między innymi faworyzowane G2 Esports. Z kolei Mousesports poradzili sobie z Fnatic i FaZe Clanem, co jest nie lada osiągnięciem. Amerykańskich kibiców na pewno cieszy też pojedynek Liquid z OpTic, bowiem oznacza on, że przynajmniej jedna drużyna z USA awansuje do dalszej fazy turnieju.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię