Strona głównaWiadomościRozszyfrowana wiadomość zdradza imię nowej postaci Overwatch?

Rozszyfrowana wiadomość zdradza imię nowej postaci Overwatch?

Blizzard co jakiś czas dodaje do Overwatcha nowe elementy. Gra wzbogaciła się o nowe postacie, tryby gry, czy też mapy. Najnowsza informacja od twórców sugeruje, że wkrótce poznamy kolejnego bohatera – Emre Sarioglu.

Podstawowy zestaw bohaterów Overwatch został wzbogacony o kilka nowych postaci. Od premiery gry dodano między innymi Sombrę, Doomfista, Anę, Moirę oraz Orisę. Dzięki temu do wyboru mamy w tym momencie aż 21 bohaterów. Czy wkrótce będzie ich 22? To zdaje się sugerować najnowsza wiadomość od twórców.

Na oficjalnym profilu Overwatch na Twitterze opublikowano rozszyfrowaną wiadomość, która jest czymś w rodzaju raportu po wykonanej misji. Z tekstu dowiadujemy się, że akcja działa się w Stambule. Uczestniczyli w niej kapitan Ana Amari, wspierana przez Torbjorna Lindholma, Reinhardta Wilhelma oraz Emre Sarioglu. O ile trzy pierwsze postacie są nam całkowicie znane, o tyle bohater o turecko brzmiącym imieniu i nazwisku jest kimś zupełnie nowym w uniwersum Overwatch.

Czy to oznacza, że wkrótce poznamy nowego bohatera? Wcześnie twórcy na różne sposoby zapowiadali nowe postacie. W wielu miejscach pojawiały się wzmianki na temat Sombry, a na jeden z map eskortowaliśmy broń Doomfista. Wobec wszystkich tych faktów wzmianka o Emre Sarioglu nie wydaje się przypadkowa.

Źródło: GameSpot

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię