Strona głównaGryAktualnościRust – w tym roku nie pojawi się na konsolach

Rust – w tym roku nie pojawi się na konsolach

W tym roku wiele gier zaliczyło spore opóźnienia. Nie powinno więc, nikogo dziwić, że Rust nie pojawi się na konsolach w najbliższym czasie. Będziemy musieli czekać do przyszłego roku.

2020 to sam w sobie niezły survival, nic więc dziwnego, że Rust w tym roku nie trafi na konsole. Planowana premiera gry na PS4 i Xbox One została zapowiedziana w listopadzie 2019. Deweloper odpowiedzialny za port przyznał, że w przez dłuższy czas milczał, ponieważ nie miał nic ciekawego do powiedzenia, zwyczajnie nie miał żadnych ciekawych aktualizacji do zaprezentowania graczom. Aż do teraz.

Minęło trochę czasu, odkąd udostępniliśmy cokolwiek publicznie, a ponieważ koniec 2020 roku jest już bliski, chcemy potwierdzić, że Rust pojawi się na konsolach, tylko trochę później. Przykro nam, że nie udało się wprowadzić Rusta na konsole w 2020, zgodnie z planem. Wiemy, że nie możesz się doczekać, ale mamy nadzieję, że dostarczymy ją już na początku 2021 roku. Będziemy mogli wtedy przywrócić Twoje zaufanie.

Według spisu na blogu, zespół programistów miał problem z przystosowaniem się do pracy zdalnej.

Zawsze mieliśmy kilku pracowników zdalnych, ale przeniesienie całej firmy do domów, żeby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo, stanowiło wyzwanie. Znaleźliśmy nowe sposoby współpracy w nowej rzeczywistości, które wymusił na nas ten rok.

Chociaż deweloper nie podał nowej daty premiery, wydaje się, że więcej na temat wersji konsolowej usłyszymy na początku przyszłego roku. Wygląda na to, że pozostaje zwyczajnie czekać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię