Strona głównaGryAktualnościSaints Row - twórcy chcą by ich gra była przykładem customizacji w...

Saints Row – twórcy chcą by ich gra była przykładem customizacji w grach

Wraz z różnymi odcieniami skóry, kolorem oczu i rodzajami płci, gracze Saints Row będą mogli dopasować cały gang, pojazdy i bazę.

Seria Saints Row od dawna była znana z szerokim wachlarzem opcji customizacji, a nadchodzący reboot nie będzie w tym aspekcie odstawał od reszty. Violition podzieliło się ostatnio swoją wizją co do dopasowywania róznych elementów gry pod upodobania graczy. Customizacja ma być jedną z rzeczy definiujących serię – nie chodzi tu jedynie o bohaterów, ale nawet pojazdy i broń. Jest to wpisane w DNA gry do poziomu, w którym jeśli gracze nie dostaną dużej dowolności, to ciężko mówić o grze serii Saints Row.

Saints Row The Third Remastered

Wraz z kolorem oczu, płcią i odcieniem skóry, gracze mogą też dać swoim bohaterom protezy. W miarę postępów w grze, będzie można również odblokowywać skiny i elementy dla broni i pojazdów. Spersonalizować będzie można cały gang, jak również ulepszyć i udekorować po swojemu jego siedzibę, na wiele różnych sposobów.

Zobacz: Saints Row – nowe wideo prezentuje walkę i pościgi samochodowe

Od pierwszego dnia firma celuje w to, by gra stała się wzorem dla naśladowania. Gracze dostaną to co wcześniej, plus o wiele więcej. Efekty personalizacji będą widoczne nawet w trybie coop.

Premierę gry zapowiedziano na 25 lutego 2022. Gra pojawi się na Xboxach i PlayStation starej i nowej generacji oraz PC.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię