Strona głównaEsportSamochód nagrodą dla MVP ESL ONe Hamburg. Zagłosuj i wskaż swojego ulubieńca

Samochód nagrodą dla MVP ESL ONe Hamburg. Zagłosuj i wskaż swojego ulubieńca

Ile razy słyszeliście, że z grania w gry nie ma żadnego pożytku? Na przekór takim opiniom, coraz bardziej powszechne są w dzisiejszych czasach pensje i wysokie nagrody pieniężne dla esportowców. Ale nadal dość rzadko gratyfikacje mają postać drogich nagród rzeczowych. Teraz mamy do czynienia z kolejną taką sytuacją.

Jeden z graczy biorących udział w ESL One Hamburg – turnieju DOTA 2 – oprócz tytułu MVP turnieju otrzyma nagrodę rzeczową w postaci… nowego modelu samochodu Mercedes-Benz. ESL One Hamburg to pierwszy turniej rangi Major DOTA 2 w tym sezonie. Jego rozgrywki startują już za tydzień, a w puli nagród znajduje się okrągły milion dolarów. Wśród drużyn biorących udział w turnieju znajdują się: Team Liquid, Newbee, Evil Geniuses, SG E-Sports, Fnatic, Keen Gaming, Team Secret oraz Virtus.pro.

Partnerem turnieju została firma Mercedes-Benz, która ufundowała nagrodę dla gracza, który zdobędzie laur MVP. Wartość samochodu będącego ową nagrodą to około 500 tysięcy euro, a jej wręczenie odbędzie się zaraz po wielkim finale. I tutaj istotna informacja dla fanów wszystkich drużyn – Wasz głos też się liczy! Podczas turnieju odbędzie się specjalne głosowanie, w którym to Wy będziecie mogli wpłynąć na decyzję kto powinien odjechać z Hamburga własnym, nowym samochodem. Głosowanie rozpocznie się 26 października i potrwa aż do ostatniej gry wielkiego finału. Oprócz widzów o wyborze MVP turnieju zdecyduje obsada casterów oraz ekspertów. Waga głosów między społecznością fanów a ekspertami to 40/60.

A Wy macie swoich ulubieńców, którym będziecie kibicować podczas walki w Hamburgu?

 

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię