Strona głównaGryAktualnościSamsung uruchamia Portal Gier; wiemy czym będzie

Samsung uruchamia Portal Gier; wiemy czym będzie

Samsung wchodzi w świat gamingu. Jedna z największych korporacji specjalizujących się w zakresie elektroniki uruchamia specjalny portal gier.

– Gry są ważną częścią stylu życia nas wszystkich. Szczególnie dla pokolenia „Z” – powiedziała na konferencji prasowej Evelyna Kim, wiceprezes spółki Samsung Electronics. Zapowiadając, iż firma, którą reprezentuje zamierza bardziej skupić się na tym rynku, jako że jest to jeden z niewielu sektorów, który stale się rozwija.

Firma Samsung ogłosiła otwarcie na stronie Samsung.com specjalnego Portalu Gier – sklepu, który będzie specjalizował się w platformach sprzętowych dla graczy. Portal będzie dostępny w ponad 30 krajach, lecz w Polsce dopiero jesienią. Portal Gier ma być miejscem ułatwiającym wyszukiwanie i kupowanie produktów do gier.

Na platformie będziemy mogli również znaleźć liczne treści związane z graniem, w tym poradniki. – Wdrożymy różne inicjatywy, by zapewnić klientom doskonałe wrażenia z gry. Będzie to miejsce w którym zakup odpowiednich urządzeń związanych z grami będzie przyjemny i łatwy – czytamy w komunikacie Samsung Electronics.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię