Strona głównaWiadomościRozrywkaAndrzej Sapkowski o serialu Wiedźmin: Wierzę w talent Henry’ego Cavilla

Andrzej Sapkowski o serialu Wiedźmin: Wierzę w talent Henry’ego Cavilla

W przyszłym roku na Netflixie zadebiutuje serial Wiedźmin, w którym główną rolę zagra Henry Cavill, znany między innymi z filmów o Supermanie. O dziele tym wypowiedział się Andrzej Sapkowski, który stworzył całe uniwersum.

Andrzej Sapkowski udzielił wywiadu argentyńskiemu magazynowi Clarin. W rozmowie nie mogło zabraknąć tematu serialu przygotowywanego przez Netflixa. Okazuje się, że autor sagi bardzo ciepło wypowiada się o twórcach, a to oznacza, że być może w przyszłości nie będzie miał takich problemów, jak z grami CD Projekt Red.

– Jestem optymistycznie nastawiony. Serial przygotowują prawdziwi profesjonaliści – powiedział Andrzej Sapkowski w rozmowie z magazynem Clarin.

Określenia „profesjonalistka” użył także w kontekście producentki serialu – Lauren S. Hissrich. Przy okazji dodał, że przekazał jej wiele rad i wskazówek, ale ze względu na umowę o poufności nie może się nimi podzielić.

 

Autor książek o Wiedźminie został zapytany także o Henry’ego Cavilla, który wcieli się w rolę Geralta z Rivii, zwanego także Białym Wilkiem oraz Rzeźnikiem z Blaviken.

– Wierzę w jego talent – skomentował krótko Sapkowski.

Serial Wiedźmin ma zadebiutować na Netflixie w 2019 roku. Znamy już pełną obsadę. Obok Cavilla w serialu wystąpi między innymi Maciej Musiał, znany przede wszystkim z serialu Rodzinka.pl.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceClarin
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię