Strona głównaWiadomościAkcesoriaSea of Thieves z własnym zestawem do Monopoly

Sea of Thieves z własnym zestawem do Monopoly

Studio Rare wypuściło dedykowaną Sea of Thieves, edycję Monopoly. W zestawie znajdziecie unikalną planszę, stylizowane banknoty oraz pionki.

Sea of Thieves to gra multiplayer action adventure wydana w 2018 roku przez Rare. Gracze podróżują w niej przez oceany i walczą o miano najlepszych piratów. Na fali popularności gry zdecydowano się na wydanie specjalnie przygotowanego zestawu popularnej planszówki Monopoly.

Sea of Thieves Monopoly

Grę można kupić w oficjalnym sklepie Rare. W skład wchodzą specjalnie przygotowane pionki, pieniądze pasujące do stylu SoT oraz plansza z lokacjami z gry. Oprócz przedmiotów dostępnych “fizycznie”, gracze otrzymują także bonus w postaci dodatkowej zawartości do SoT. Każdy, kto kupi planszówkę, dostanie kod, który odblokowuje w grze zwierzaka – papugę. A konkretnie, Arę, która w grze oficjalnie dostępna będzie dopiero za jakiś czas. Tak więc zakup planszówki daje graczom wcześniejszy dostęp do zwierzaka.

Zobacz: SoT otrzyma zestaw ulepszeń dla next-genów

Autorzy przygotowują mnóstwo aktualizacji do gry, ale planszówka to dobry sposób na to, by choć trochę czasu spędzić nie gapiąc się w ekran, a jednocześnie pozostawać w świecie Sea of Thieves. Cena planszówki w sklepie to 49,99 dolarów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamerant
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię