Strona głównaGryAktualnościSea of Thieves - styczeń 2021 najlepszym miesiącem w historii gry

Sea of Thieves – styczeń 2021 najlepszym miesiącem w historii gry

Mimo wątpliwego początku Sea of Thieves cały czas rośnie w siłę. Gra zaliczyła właśnie najlepszy miesiąc w historii gry.

Premiera Sea of Thieves nie należała do najlepszych. Gra miała charakter, wyglądała dobrze i działała bez większych problemów, ale gracze szybko oskarżyli Rare o brak contentu. Od tego czasu minęły już prawie trzy lata, a twórcy zdołali najwyraźniej naprawić większość problemów swojego produktu.

Zobacz: Assassin’s Creed: Valhalla – ogromna aktualizacja 1.1.2 dodaje nowy rodzaj Raidów

Przynajmniej to zdają się sugerować statystyki, którymi Rare pochwaliło się w najnowszym materiale na kanale YouTube gry. W styczniu SoT pobił własne rekordy liczby aktywnych użytkowników i graczy w peaku.

Częściowo wiąże się to zapewne z rosnącą niedawno sprzedażą na Steamie. Gra poszybowała na szczyt rankingu sprzedaży i mogła pochwalić się imponującymi liczbami. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, popularność gry będzie tylko rosła. Nie bez powodu Neate zasugerował, że może być to ich najlepszych rok.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię