Strona głównaEsportSensacja stała się faktem – Samsung Galaxy eliminują Longzhu Gaming

Sensacja stała się faktem – Samsung Galaxy eliminują Longzhu Gaming

Najprawdopodobniej tylko najwierniejsi fani Samsung Galaxy wierzyli w to, że ich drużyna jest w stanie pokonać Longzhu Gaming. Wszyscy eksperci przewidywali łatwą wygraną zwycięzców letnich play-offów w regionie LCK. Ale sensacja stała się faktem.

Tylko pierwsza potyczka miała dłuższą historię. Na początku Longzhu uzyskało lekką przewagę nad rywalami, zabijając dwa Piekielne Smoki. W tym momencie można było liczyć na pierwszą wygraną faworytów. Jednak to Samsung Galaxy udało się zdobyć Barona, co przechyliło szalę na ich korzyść i doprowadziło do wygranej. W tym momencie prawdopodobnie większość pick’em challenge poszło z dymem.

Dwie kolejne odsłony wyglądały jeszcze gorzej dla Longzhu Gaming. Samsung Galaxy od początku przejmowali inicjatywę i doskonale radzili sobie przede wszystkim w walkach drużynowych. Faworyci momentalnie byli spychani do defensywy. W trzeciej rozgrywce przez moment wydawało się, że Longzhu jeszcze mają szasnę na powrót do meczu, ale rywale szybko te nadzieje zdusili w zarodku. Sensacja stała się faktem. Samsung Galaxy zmiażdżyli Longzhu Gaming i wygrali aż 3:0.

Kolejny mecz pomiędzy SK Telecom T1 i Misfits zostanie rozegrany jutro o godzinie 10:00 czasu polskiego.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię