Strona głównaWiadomościSerialowa odsłona Halo nie została anulowana

Serialowa odsłona Halo nie została anulowana

Zapowiedziane w 2013 roku Halo w wersji telewizyjnej nadal znajduje się w planach Microsoftu. Sam Steven Spielberg sprawuje pieczę nad produkcją serialu.

Jeszcze adaptacja Halo nie umarła, póki Spielberg żyje i fani nie dadzą o sobie zapomnieć. Zgadza się, o serialu jeszcze nie raz usłyszymy. Ciszę o przygodach Master Chiefa tym razem przerwał Microsoft. W wywiadzie dla AR12Gaming dowiadujemy się, że projekt jest w o wiele lepszej sytuacji, aniżeli Xbox Entertainment Studios lub Xbox Fitness – Halo TV series wciąż powstaje.   

Prace nad serią telewizyjną Halo są kontynuowane. Chcemy mieć pewność, że robimy to tak, jak należy współpracując z zespołem kreatywnych partnerów (Steven Spielberg i Showtime), którzy pomogą nam zbudować najlepszą serię Halo, na którą zasługują jej fani. Obecnie nie mamy żadnych szczegółowych informacji.

Informacje te są jak miód dla fanów Halo, głodnych widoku Spartanów na ekranie telewizora. Minęły już bowiem 4 lata od momentu deklaracji przystąpienia do prac i nadzieja o finalizacji serialu wisiała na włosku. Całe szczęście, że Steven Spielberg nadal jest u władzy będąc producentem wykonawczym, a stacja Showtime również nie pozostawi na lodzie wielkiego Master Chiefa, który chce się wydostać z granic gamingu do medium telewizji.

 

Na internetowych uliczkach chodzą słuchy, że serial ma zostać oficjalnie zaklepany wraz z marketingową zapowiedzią kolejnej części gry z uniwersum Halo. My jednak jesteśmy zdania, że dopóki nie zobaczymy choćby zwiastuna, to nie ma mowy o jakiś cudach znad Redmondu.  

Źródło: engadget.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię