Strona głównaGrySerialowy Wiedźmin będzie kręcony na Węgrzech?

Serialowy Wiedźmin będzie kręcony na Węgrzech?

Według najnowszych informacji, Netflix ma zamiar realizować zdjęcia do serialu Wiedźmin w Budapeszcie na Węgrzech. Lokalizacja jest nieprzypadkowa. Liczne zabytkowe budowle mogą idealnie wpasować się w klimat książek Sapkowskiego.

Informacja o wyborze miejsca została ujawniona przez Omega Underground News na Twitterze. Firma ogłosiła nabór aktorów do udziału w 8 odcinkowym serialu, którego akcja będzie kręcona na Węgrzech. Lokalizacja ta była już wielokrotnie wykorzystywana podczas kręcenia filmów i seriali m.in. Dwayne Johnson’s Hercules, Van Helsing, Season of The Witch. Zgadzałoby się to także z wcześniejszymi zapowiedziami o planach kręcenia serialu na terenie Europy, w tym także w Polsce.

Oprócz tego pojawiły się pewne plotki na temat Henry’ego Cavilla, który może wystąpić w serialu. Z kolei w castingu wziął również udział Max Beesley. Brytyjski aktor znany jest z serialu Hotel Babylon oraz filmów Torque: Jazda na krawędzi i Ostatni wróg. Beesley chciałby zagrać serialowego Geralta, chociaż według mnie pasuje bardziej na Bezimiennego z Gothica.

Co do samego serialu na razie wiadomo, że zdjęcia rozpoczną się pod koniec tego roku. A w pracach nad projektem bierze udział Tomasz Bagiński. Ujawnił on niedawno, że produkcja Netflix nie będzie typowym serialem amerykańskim. Gdy będziemy wiedzieli coś więcej w temacie damy Wam znać.

Źródło: segmentnext

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię