Strona głównaGryAktualnościSerious Sam 4 - nowa porcja chaotycznej rozwałki i powrotu do korzeni...

Serious Sam 4 – nowa porcja chaotycznej rozwałki i powrotu do korzeni serii

Serious Sam 4 zaprezentował się graczom na nowym filmie z fragmentami rozgrywki i zapowiada się na starą, dobrą grę – tyle, że z mnóstwem nowych detali.

Fragmenty gameplay zostały pokazane w ramach Devolver Digital Direct. Dostaliśmy więc sporą porcję nadchodzącej dzikiej, chaotycznej brutalności, tak charakterystycznej dla serii. Gra wygląda jak więcej tego samego, co dostaliśmy wcześniej, tyle, że z gigantyczną ilością nowych detali.

Zobacz: Pierwszy gameplay z Serious Sam 4 Planet Badass

Znowu przyjdzie nam wcielić się w skórę Sama “Serious” Stone’a, lidera Earth Defence Force. Nowa część pełni rolę prequela, w którym główny nacisk w rozgrywce położono na poruszanie się na boki oraz w tył, tak, żeby unikać hord nadciągających zewsząd przeciwników. Do tego należy oczywiście posyłać w ich kierunku wszystko, co tylko mamy na podorędziu i obserwować jak wrogowie efektownie wybuchają. Sami zresztą zobaczcie.

Trailer Serious Sam 4:

Według zapewnień twórców, gra oferuje poziom realizmu jakiego nie udawało się osiągnąć w poprzednich odsłonach. Za tytuł, który powinien pojawić się w sierpniu na PC i Google Stadia, odpowiedzialny jest Croteam.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię