Strona głównaGrySevered Steel i Worms Revolution Gold Edition

Severed Steel i Worms Revolution Gold Edition

Pomimo tego, że już po świętach to Mikołaj nadal przynosi prezenty. Dzisiaj do zgarnięcia macie dwa tytuły Severed Steel i Worms Revolution Gold Edition. Wszystko dzięki uprzejmości Epic oraz GOG.

Łowcy okazji mają dzisiaj możliwość zgarnięcia dwóch gier za darmo.

Pierwsza z nich to Worms Revolution Gold Edition, którą możecie przypisać do swojego konta GOG. Na dodanie gry macie jeszcze około 70 godzin. Wormsów, chyba specjalnie przedstawiać nie trzeba, ot kolejna odsłona serii z tytułowymi robakami, które sieją zniszczenie i wybijają się nawzajem.

Aby dodać grę do swojej kolekcji należy wejść TUTAJ.

Severed Steel to kolejna z gier oferowana za darmo przez Epic Games Store. Severed Steel to gra FPS przeznaczona dla pojedynczego gracza, która charakteryzuje się płynnym systemem wyczynów kaskaderskich, podatnym na zniszczenia środowiskiem graficznym i efektami bullet-time. Gracz wciela się w postać wyjątkowej, jednorękiej bohaterki. Tylko ty, Twój palec na spuście i podkute stalą buty przeciw ogromnej, pełnej wrogów budowli. Biegaj po ścianach, wykonuj loty nurkowe, salta i poślizgi, by zlikwidować wszystkich przeciwników.

Aby dodać grę do swojej biblioteki należy wejść TUTAJ. Macie na to czas do jutra do godziny 17:00.

Dobrej zabawy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię