Strona głównaGryAktualnościSharkPG - nadchodzi GTA w świecie rekinów

SharkPG – nadchodzi GTA w świecie rekinów

Jeżeli jesteście fanami takich hitów filmowych jak Rekinado czy bardziej klasycznych Szczęk to z pewnością przypadnie Wam do gustu gra SharkPG. Jak określają tytuł twórcy jest to GTA w świecie rekinów. Przygotujcie się na wielkie polowanie na nieostrożnych ludzi.

Co może być lepszego od bycia wodnym, zimnym assassynem przemierzającym bezkres oceanów i nabrzeży w poszukiwaniu kolejnej ofiary? Zapewne wiele rzeczy, ale nie zmienia to faktu, że wcielenie się w rekina i polowanie na ludzi może dostarczyć wiele rozrywki. Tripwire podczas PC Gaming Show zaprezentował najnowszy trailer powstającej właśnie gry SharkPG.

Poza pożeraniem ciepłokrwistych w grę zostały wtopione elementy RPG pozwalające na ewolucję naszego rekina i udoskonalanie technik polowania. Na razie nie jest znana data premiery SharkPG. Zgodnie z zapowiedzią twórców wkrótce pojawi się w Epic Store.

Na pierwszy rzut oka może nie wydawać się to wciągające, ale zobaczcie tylko gigarybę w akcji. Nie wiem jak Wy, ale ja czekam na premierę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcepcgamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię