Strona głównaWiadomościShroud wraca na Twitcha!

Shroud wraca na Twitcha!

W zeszłym roku Michal “Shroud” Grzesiek zszokował widzów odchodząc z Twitcha do Mixera. Teraz wiemy, że Shroud wraca na Twitcha.

Shroud od kilku tygodni zapowiadał swój powrót, głównie za pomocą wpisów na Twitterze. Dzisiejszy wpis odsłonił wszystkie karty:

Według serwisu Kotaku, Shroud podpisał ekskluzywną umowę z Twitchem. Szczegóły nie są znane, ale z pewnością jest opłacalny dla obu stron. Dla porównania, mówiło się w kuluarach, że Mixer nie płacił Shroudowi tyle co Ninjy, a ten drugi miał zarabiać około 20 milionów dolarów rocznie.

Ninja, który był pierwszym wielkim nazwiskiem na Mixerze, nie ogłosił jeszcze gdzie zamierza streamować. Uruchomił co prawda krótkiego, testowego streama na Youtube, którego śledziło ponad 160 tysięcy widzów, ale nie poszły za tym kolejne. W zeszłym tygodniu podobnie zrobił na Twitchu. Z innych wielkich streamerów, ostatnio DrDisrespect wrócił ze streamami na Youtube.

Póki co wiadomo, że Twitch odzyskał jedną ze swoich najjaśniejszych gwiazd. Shroud nie ogłosił szczegółów, takich jak to kiedy uruchomi pierwsze streamy, ale powinno to nastąpić niedługo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTwitter
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię