Advertisement
Strona głównaGryAktualnościSkate 4 mocno skupi się na społeczności

Skate 4 mocno skupi się na społeczności

Skoro prace nad Skate 4 zostały oficjalnie potwierdzone, przyszedł czas na pierwsze szczegóły. EA zaczyna powoli budować oczekiwania graczy. 

Kiedy wydawało się, że Electronic Arts całkowicie zapomniało o serii Skate, przyszedł EA Play Live. Głośny pokaz z rozgrywką Star Wars: Squadrons w roli głównej zakończyła zapowiedź trwających prac nad kolejną odsłoną popularnej serii.

Zobacz: EA Play 2020 – trwają prace nad kolejną odsłoną Skate’a

Od premiery poprzedniej części minęło już ponad 10 lat. Nic więc dziwnego, że fani zastanawiają się pewnie, w jakim kierunku tym razem pójdzie EA. Oprócz nowych tricków i lepszej grafiki przed twórcami stoi jeszcze kilka wyzwań.

Wygląda na to, że zdają sobie z tego sprawę. W ostatnim wywiadzie dla VGC Andy Wilson, CEO Electronic Arts, wspominał o chęci skupienia się na zawartości tworzonej przez społeczność. Zdaniem Wilsona temat skateboradingu przemawia do dużej grupy ludzi, która będzie potem miała mnóstwo sposobów na urozmaicenie kolejnego Skate’a. Społeczność zostanie wiec jednym z głównych bohaterów następnej części.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię