Strona głównaGryAktualnościSkate za darmo jak gra usługa. Kolejny skok na kasę?

Skate za darmo jak gra usługa. Kolejny skok na kasę?

EA wraz ze studiem Full Circle ogłosiły, że Skate będzie grą free-to-play, rozwijaną przez lata dzięki modelowi gry usługi. Twórcy udostępnili również 18-minutowy materiał wideo na temat gry.

Kolejna gra Skate powinna być oznaczona numerem 4. Jednak gra nie będzie oznaczona żadnym numerem. Full Circle twierdzi, że nie jest to ani sequel, ani remake, reboot czy prequel. Ma to być autentyczna ewolucja serii.

Oficjalna nazwa gry to „Skate.” z kropką na końcu. W grze będziemy śmigać po San Vansterdam, inspirowanym mapą San Vaneloną z poprzednich odsłon. Planowo Skate. ma być uruchomione jako gra usługa i będzie aktualizowana przez wiele lat, tak aby gracze mieli do czego wracać. Deweloperzy zamierzają słuchać społeczności i kształtować rozwój gry na tej podstawie. Oznacza to nowe elementy rozgrywki, poprawki balansu, nowe treści oraz sezonowe pakiety.

Zobacz: Valkyrie w końcu trafi też na PC

W grze będzie dostępny pełny crossplay oraz crossprigresja pomiędzy PC i konsolami. W planach jest również wersja na urządzenia mobilne, jednak w późniejszym terminie.

Skoro gra będzie „za damo” to pojawią się mikrotransakcje. Jak na razie deweloper obiecuje, że nie będzie blokowania obszarów na mapie czy możliwości gameplayowych, a mikrotransakcje będą czysto kosmetyczne. Nie będzie też płatnych lootboxów. Premiera odbędzie się jak gra będzie gotowa.

https://youtu.be/FAMgtFyrQLk

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię