Strona głównaWiadomościSkull & Bones ma "nową wizję". Nie zobaczymy gry na Ubisoft Forward

Skull & Bones ma „nową wizję”. Nie zobaczymy gry na Ubisoft Forward

Piracka gra Ubisoftu szykuje się na comeback. Poznaliśmy szczegóły Skull & Bones, o którym nie słyszeliśmy od długiego czasu.

Skull & Bones oficjalnie ogłoszono podczas E3 w 2017 roku. Oryginalnie gra miała pojawić się jesienią 2018 roku. Od tego czasu wiele się zmieniło i trzy lata później dostaliśmy pierwszy, konkretny update od bardzo dawna.

Zobacz: Prince of Persia Remake – zapowiedź na Ubisoft Forward?

Na blogu Ubisoftu pojawił się krótki wpis od Creative Directora gry zapowiadający powrót pirackiego multiplayera. Ubisoft Singapore pracuje już nad nową wizją produktu, a do zespołu dołączyły również nowe osoby, które ułatwiają wcielenie projektu w życie. Przy tworzeniu gry pomaga w rezultacie kilka innych zespołów z całego świata.

Niestety twórcy nie są jeszcze gotowi, żeby zaprezentować tę nową wizję podczas dzisiejszego Ubisoft Forward. Na razie dostaliśmy jedynie potwierdzenie, że gra wciąż istnieje i prace nad nią trwają. Na więcej szczegółów będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię